صفحه نخست
نقشه سایت
ارتباط با ما
پیوندها
پست الکترونیک
اتوماسیون اداری
ارتباط مستقیم با مدیرکل
سامانه نظارت
دریافت rss
کلمه کاربری رمز عبور
مایلم هم اکنون عضو شوم رمز عبور را فراموش کرده ام


استخدام در مجتمع گاز پارس جنوبی
به گزارش روابط عمومی اداره کل کار و امور اجتماعی استان بوشهر مجتمع گاز پارس جنوبی آگهی دعوت به همکاری را در روزنامه های کثیرالانتشار و نیز سایت http://www.pseez.ir/ منتشر نموده است.

جذب نیروی کار در پارس جنوبی از طریق راه‌اندازی سامانه اینترنتی امور اشتغال سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس جنوبی ساماندهی شد.
این سامانه به منظور سهولت در ثبت نام و پیگیری کارجویان، تکمیل بانک اطلاعاتی و شناسایی فارغ‌التحصیلان، نیروهای فنی و دارای مهارت استان بوشهر و استان‌های تحت حوزه نفوذ پارس جنوبی و افراد دارای مهارت‌های متناسب با حوزه‌های صنعتی پارس جنوبی در کشور راه‌اندازی شده است.

این گزارش حاکی است که متقاضیان کار در پروژه‌های پارس جنوبی و پارس شمالی می توانند با مراجعه به پایگاه اینترتی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس به نشانی www.pseez.ir  مراجعه و با وارد کردن اطلاعات شخصی از قبیل مشخصات شناسنامه‌ای، آدرس، تلفن، پست الکترونیک، تحصیلات، سوابق کاری و مهارت‌های خود نسبت به نام‌نویسی برای اشتغال اقدام کنند.
هم استانی های گرامی که در پی استخدام در مجتمع گاز پارس جنوبی می باشند، می توانند نسبت به تهیه مدارک و ارسال آن اقدام نمایند.